Умберто Еко

Маятник Фуко

Denne bog er ikke tilgængelig i streaming pt. men du kan uploade din egen epub- eller fb2-fil og læse den sammen med dine andre bøger på Bookmate. Hvordan overfører jeg en bog?
Роман-бестселер «Маятник Фуко» уславленого італійського письменника Умберто Еко — своєрідне злиття наукових зацікавлень автора, його рідкісної ерудиції і нестандартної манери письма — є захопливим, яскравим зразком новітньої прози, в якій елементи літературного пошуку поєднуються з детективним сюжетом, напруженою дією та широкими автобіографічними відступами. Герої роману — троє редакторів одного італійського видавництва, — прагнучи задля інтелектуальної забави підкинути поживу різноманітним ловцям таємниць і шукачам Усесвітніх Змов, переосмислюють і переписують історію під кутом зору вічної підозри і створюють свій грандіозний План.

<empty-line />
788 trykte sider

Vurderinger

Natalia Lyhach
Natalia Lyhachhar delt en vurderingfor 9 måneder siden
🔮Overraskende
💡Lærerig
🚀Opslugende

Обожнюю Еко 🤩 маятник фуко - це такий об’єм інформації, що хоч не хоч, а відкрити ( як мінімум) Вікіпедію доведеться. 🤯🤯🤯

Citater

Maria Zhoffta
Maria Zhofftahar citeretfor 2 år siden
А крім того, вона кохала одного саксофона-контральто, такого собі Папі, як я вважав, страшного й облізлого, і лише на нього кидала погляди, а він любашно мекав, адже саксофон, якщо це не саксофон Орнета Колмена, а інструмент, який грає в оркестрі — до того ж, на ньому грав той жахливий Папі — має (як це здавалося мені тоді) хтиво-цапине звучання, його голос схожий на голос манекенниці, яка впилася і пустилася берега…»
«А яким голосом говорить

På boghylderne

Книги по-українськи, Natalia Lyhach
Проза, Анна Осипик
Анна Осипик
Проза
  • 388
fb2epub
Træk og slip dine filer (ikke mere end 5 ad gangen)