Джонатан Сафран Фоєр

Всьо ясно

Aliona Voznahar citeretfor 3 år siden
Щитаю, шо нема ніяких прєдєлів для того, якою прекрасною ми можемо заставити виглядєть цю жизнь.
katyakavahar citeretfor 9 år siden
Це було відчуття не повноти, якої я так потребую, а відсутності пустоти
Daria & Zviadhar citeretfor 2 måneder siden
найважче давати те, що насправді давати найлегше. А квіти, цукерки й вірші для мене нічого не значать
Daria & Zviadhar citeretfor 2 måneder siden
Як ти міг допустити таке і так написати про жизнь свого дєда? А ти міг би написати всьо ето, когда б він був живим? А якшо нє, тоді де ж разниця?
Daria & Zviadhar citeretfor 2 måneder siden
Чи справді він міг так учинити? Чи міг його пеніс бути зараз деінде, ніж де він був, і не був, і був, і не був, і був? Чи міг він узагалі стати добрим і правильним?
Daria & Zviadhar citeretfor 2 måneder siden
ж разговарюю російсько-українським суржиком, а вони — тільки українською; і хотя російська й українська на слух очєнь даже подібні, люди, які говорять ісключітєльно українською, часто ненавидять тих, шо разговарюють російсько-українським суржиком, бо ті, шо говорять суржиком, чаще всього городські й щитають себе вищими за тих, шо говорять тільки по-українськи й в большинствє живуть по селах. Ми так думаємо, бо ми вищі за них, но це вже друга історія.
Marina Kiriyakhar citeretfor 3 år siden
Коли я ше був пацаном, дєд, бувало, повчав мене, що Одєса — саме лучче місто на світі, бо тут дешева водка й дешеві женщини.
Marina Kiriyakhar citeretfor 3 år siden
«Я теліпаюся годину автобусом, щоб увесь день робити те, шо ненавиджу. Знаєш нашо? Раді тебе, Льоша-нє-нєрвіруй-мєня! Колись і ти будеш робити для мене те, шо ненавидиш. Це й називається сім’єю»
Aliona Voznahar citeretfor 3 år siden
Тому що Бог любить плагіатора. А сказано ж: «На подобу Свою створив Він людей, на образ Бога створив Він їх».
respected dominatorhar citeretfor 3 år siden
Я роблю для тебе шось таке, чого ненавиджу робити. Це й означає бути закоханим.
katyakavahar citeretfor 9 år siden
Львів — це велике і вражаюче місто, але воно не таке, як Одеса. Одеса дуже красива, там є багато відомих пляжів, де дівчата лежать на спинах і репрезентують свої суперові цицьки. А Львів нагадує американський Нью-Йорк. Мені здається навіть, шо Нью-Йорк, фактично, будували на зразок Львова. Тут високі будівлі (деякі навіть мають по шість поверхів), широкі вулиці (де є місце для трьох автомобілів вряд) і всі люди з мо-білками. У Львові є багато статуй і багато місць, де вони колись стояли. Я ше не бачив міста, в якому було би стільки бетону. Та тут всюди бетон, я вам скажу, шо навіть міське сіре небо подібне на бетон. Це шось таке, про шо ми з героєм будемо багато говорити потім, коли в нас буде бракувати слів. Він мене спитає: «Ти пам'ятаєш щось конструктивне про Львів?». І я скажу: «Я — так, там багато конструкцій». І тоді він теж скаже: «1 я пам'ятаю». Львів узагалі в українській історії місто дуже важливе. Запитаєте чому? Та я не знаю чому, але я впевнений, шо мій друган Гриня це точно знає.
katyakavahar citeretfor 9 år siden
Колись і ти будеш робити для мене те, шо ненавидиш. Це й називається сім'я»
fb2epub
Træk og slip dine filer (ikke mere end 5 ad gangen)